Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Magiczna Kerala

Zdaniem Trade & Travel Company:

Dzień 1 WYLOT Z POLSKI Dzień 2 PRZYLOT DO KOCZIN Przylot na lotnisko w Koczin, gdzie nastąpi uroczyste powitanie oraz transfer do hotelu. Nocleg w hotelu. Dzień 3 KOCZIN Koczin jest miastem położonym częściowo na stałym lądzie, a częściowo na małych, okolicznych wysepkach. Jest jedynym miastem w Indi...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Trade & Travel Company

Dzień 1

WYLOT Z POLSKI

Dzień 2

PRZYLOT DO KOCZIN Przylot na lotnisko w Koczin, gdzie nastąpi uroczyste powitanie oraz transfer do hotelu. Nocleg w hotelu.

Dzień 3

KOCZIN Koczin jest miastem położonym częściowo na stałym lądzie, a częściowo na małych, okolicznych wysepkach. Jest jedynym miastem w Indiach, w którym funkcjonuje mniejszość żydowska. Po śniadaniu zwiedzanie pobliskiego półwyspu, na którym można odkryć pozostałości Fortu w Koczin, słynącego z oryginalnego charakteru związanego ze ścierającymi się wpływami kultury hinduskiej, chrześcijańskiej, muzułmańskiej oraz judajskiej, a także kościoła św. Franciszka, który jest najstarszym kościołem na terenie Indii. Został on zbudowany w roku 1503 przez portugalskich mnichów franciszkańskich, obecnie jest jednak bardzo popularny wśród katolików, protestantów i anglikanów. W drodze powrotnej uczestnicy wyprawy będą mieli doskonałą okazję aby wstąpić do pobliskich sklepów z przyprawami, sprzedających między innymi cynamon, kardamon, goździki i wiele innych przypraw. Wieczorem będzie można obejrzeć występy taneczne Kathakali - słynne klasyczne tańce wywodzące się ze stanu Kerala. Nocleg w hotelu w Koczin.

Dzień 4

KOCZIN - PERIYAR (przejazd ok. 5 godzin) Po śniadaniu przejazd do Periyar, po przybyciu zameldowanie w hotelu. Periyar przywołuje na myśl obrazki słoni, bezkresnych wzgórz, bujnych lasów, ogromu ptactwa, zapierającej dech w piersiach przyrody i niekończących się plantacji przypraw. Las Thekkady jest jednym z najwspanialszych rezerwatów przyrody w Indiach i rozciąga się na długość całego stanu. W jego skład wchodzą między innymi malownicze plantacje i urokliwe górskie miasteczka, które stwarzają mnóstwo możliwości do górskich spacerów. Po południu będzie możliwość odkrycia pobliskiej okolicy. Nocleg w Periyar.

Dzień 5

PERIYAR Po śniadaniu uczestnicy wycieczki będą mieli szansę odkryć jak toczy się dzikie życie w rezerwacie w Reriyar i odbyć wycieczkę łodzią. Pośrodku parku znajduje się bowiem sztuczne jezioro, które uformowane zostało dzięki budowie pobliskiej tamy. Otaczają je meandry rzek, wijących się u podnóży wzgórz, zapewniając dziewicze źródło wody takim gatunkom fauny jak tygrysy, bizony, dziki, małpy, dzikie słonie, antylopy. Co więcej występuje tu ponad 260 gatunków ptaków, wliczając w to gołębie brązowogrzbiete, aleksandrettę seledynową, srokówkę białobrzuchą, garrulaxy czy ptactwo z rodziny tyrankowatych. Po wycieczce powrót do hotelu i czas na relaks. Do wyboru są również kuracje ajurwedyjskie, które można odbyć po bezpośredniej wpłacie. Wieczorem można wybrać się na plantację przypraw i zobaczyć, a zwłaszcza poczuć jak rośnie kardamon, cynamon, pieprz, kawa i herbata. W drodze powrotnej będzie również możliwość wybrania się na pobliski rynek i kupna świeżych, pachnących przypraw. Nocleg w hotelu.

Dzień 6

PERIYAR - KUMARAKOM - ALLEPPEY Po śniadaniu wymeldowanie się z hotelu i przejazd do Kumarakom. Po przybyciu zameldowanie w hotelu i dzień rozpoczynamy rejsem po rozlewiskach Alleppey. Uczestnicy wycieczki będą mieli okazję rozkoszować się lunchem na pokładzie łodzi. Następnie powrót do hotelu. Wieczorem będzie też możliwość spaceru po pobliskich miejscowościach. Ostatnią atrakcją dnia będzie tradycyjne wędkowanie za pomocą wędki z trzciny cukrowej i sznura którą zarzuca się z podłoża.

Dzień 7

KUMARAKOM - KOVALAM/POOVAR (przejazd ok. 5 godzin) O poranku wizyta w rezerwacie ptaków w Kumarakom. Po pobycie w rezerwacie powrót do hotelu na śniadanie. Po śniadaniu wymeldowanie z hotelu i podróż do Kovalam/Poovar, które pochwalić się mogą bogatą scenerią, składającą się z zacisznych kokosowych gajów i zatok otoczonych drzewami palmowymi, wyrastającymi ze złotego piasku. Bezkresny błękit wód Morza Arabskiego, białe plaże ciągnące się przez dziesiątki kilometrów i fale, które podmywają piasek, rozbijając się o ostre wybrzeża skalistych cypli czynią to miejsce prawdziwym rajem na ziemi. Nocleg w Poovar/Kovalam.

Dzień 8 11

KOVALAM/POOVAR Pełen relaks na plaży. Uczestnicy wycieczki mogą rozkoszować się kuracjami ajurwedyjskimi, oferowanymi przez resort lub po prostu cieszyć się słońcem na wspaniałej piaszczystej plaży.

Dzień 12

TRIVANDURUM Po śniadaniu wymeldowanie się z hotelu i transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot do kraju. Koniec świadczenia usług.

Dzień 13

PRZYLOT DO POLSKI

Cena Zawiera

bilet lotniczy Warszawa - Koczin - Trivandurum - Warszawa w kwocie 3500 zł/os. dorosła, wszystkie wymagane transfery klimatyzowanym busami, zakwaterowanie w hotelach, codziennie śniadania, udział w całym programie zwiedzania, opieka lokalnych przewodników, opieka polskiego pilota na całej trasie (przy min. 20 osobach), Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 13 PLN/os.

Cena Nie Zawiera

biletów wstępów do zwiedzanych obiektów w kwocie 35 Euro/osoba, napiwków dla kierowców, przewodników w kwocie 80 euro/ osoba, kosztów e-wizy i pośrednictwa wizowego w kwocie 410 zł/ osoba.

Uwagi
  • Przy wyjazdach do Indii wymagana jest wiza. Koszt e-wizy i pośrednictwa wizowego to 410 zł/ osoba. Informacje dotyczące dokumentów do wizy i procedura na stronie www.wizowanie.com
  • Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to oraz okres Świąt Bożonarodzeniowych okres Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
  • Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
  • Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.
Ubezpieczenie Zawarte W Ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja Niezmienności Ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

zamknijMagiczna KeralaMagiczna Kerala

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Magiczna Kerala

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj