Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Niraamaya Retreats Surya Samudrahotel 5.0 gwiazdkowy

Zdaniem Trade & Travel Company:

Pokoje pokoje garden room posiadają na wyposażeniu; darmowe WiFi, 32-calowy telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, klimatyzację, minibar, urządzenie do parzenia kawy i herbaty, telefon, łazienkę z wanną i przyborami toaletowymi. Do Dyspozycji Gości butik, zajęcia z garncarstwa, wędkowanie, wy...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Trade & Travel Company

Pokoje

pokoje garden room posiadają na wyposażeniu; darmowe WiFi, 32-calowy telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, klimatyzację, minibar, urządzenie do parzenia kawy i herbaty, telefon, łazienkę z wanną i przyborami toaletowymi.

Do Dyspozycji Gości

butik, zajęcia z garncarstwa, wędkowanie, wypożyczalnia rowerów, piknik ze słoniem azjatyckim, rejs po morzu arabskim, wycieczki kulturowe do Travindrum, organizowanie ślubów i weseli, bar, restauracje.

Ajurweda

kuracja odstresowująca i oczyszczająca organizm (7 dni), kuracja odchudzająca (14 dni), yoga, program pielęgnacji skóry obejmujący kurację ziołami, specjalna dietę oraz opiekę doktora który dba aby wszystkie kuracje przebiegały w bezpieczny dla zdrowia sposób.

Cena Zawiera

bilet lotniczy na trasie Warszawa - Kerala - Warszawa, zakwaterowanie w Akund Villa, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, śniadania, opiekę anglojęzycznego rezydenta na miejscu, ubezpieczenie KL w tym choroby przewlekłe (50 000 EURO), NW (15 000 PLN), OC (30 000 EURO) i bagaż (1000 PLN), obowiązkową składkę na TFG w wysokości 13 PLN/os.

Cena Nie Zawiera

dodatkowych posiłków poza wskazaniem lekarskim, napiwków, kosztów wizy oraz pośrednictwa wizowego, wydatków własnych.

Uwagi
  • Przy wyjazdach do Indii wymagana jest wiza. KPBP pośredniczy w wizowaniu. Koszt pośrednictwa 110 PLN/os.
  • Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożonarodzeniowych oraz okres Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
  • Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
  • Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego
Ubezpieczenie Zawarte W Ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja Niezmienności Ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

zamknijNiraamaya Retreats Surya SamudraNiraamaya Retreats Surya Samudrahotel 5.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Niraamaya Retreats Surya Samudra

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj