Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Pielgrzymka Do Indii Zloty Trojkat

Zdaniem Trade & Travel Company:

Dzień 1 Warszawa-Delhi Przybycie na lotnisko na 2 godziny przed wylotem. Odprawa biletowo-paszportowa. Wylot bezpośredni do Delhi o godz. 22.40. Dzień 2 Delhi Przylot do Delhi o godz. 9.15 rano. Spotkanie z lokalnym przedstawicielem, transfer do hotelu (zakwaterowanie w hotelu od godz. 14). Czas na w...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Trade & Travel Company

Dzień 1

Warszawa-Delhi Przybycie na lotnisko na 2 godziny przed wylotem. Odprawa biletowo-paszportowa. Wylot bezpośredni do Delhi o godz. 22.40.

Dzień 2

Delhi Przylot do Delhi o godz. 9.15 rano. Spotkanie z lokalnym przedstawicielem, transfer do hotelu (zakwaterowanie w hotelu od godz. 14). Czas na wypoczynek. Dla chętnych możliwość skorzystania z opcjonalnej wycieczki do Świątyni Akshardhama, co oznacza wieczną siedzibę Boga, miejsce cnoty i świętości. Ten hinduski kompleks świątynny jest największym w Indiach, otwarty w 2005 roku, zbudowany z różowego piaskowca i białego marmuru. W środku będziemy mogli podziwiać piękne rzeźby posągów, których jest około 20 tys. Całość otoczona przepięknym ogrodem. Duchową przesłanką Świątyni jest nauka, że każda dusza jest potencjalnie boska, a każda modlitwa jest wezwaniem do poprawy siebie i zbliżenia się do Boga. Wizyta w Akshardham jest duchowo wzbogacającym doświadczeniem. Koszt wycieczki to 35 USD/osoba (płatne na miejscu do przewodnika, Uwaga! Świątynia zamknięta jest w każdy poniedziałek). Kolacja, nocleg.

Dzień 3

Delhi- Agra Śniadanie. Całodniowe zwiedzanie Delhi, stolicy Indii która fascynuje połączeniem tradycji i nowoczesności. Ta ciągle rozrastająca się metropolia łączy stare i nowe tradycje, dzieli się na 2 części Stare Delhi (dawny Szahdżahanabad) i Nowe Delhi (dawna stolica brytyjska). Zwiedzanie Starego Delhi zawiera atrakcje takie jak majestatyczny Czerwony Fort - XVII- wieczna forteca, jest to również symbol uzyskania niepodległości w 1947 roku i uwolnienia się spod panowania Wielkiej Brytanii. Następnie spacer po tradycyjnym bazarze Chandni Chowk (uwaga! bazar zamknięty jest w każdą niedzielę). Opcjonalnie dla chętnych przejażdżka rikszą, dodatkowa opłata 6 USD/osoba . Następnie przejazd do Raj Ghat, to Pomnik Ojca Narodu - Mahatmy Gandhiego, odwiedzany tłumnie przez Hindusów. Prostokątna płyta z czarnego marmuru wskazuje miejsce, w którym poddano kremacji zwłoki Mahatmy 31 stycznia 1948r. Następnym punktem programu będzie Meczet Kutub Minar. Wypowiedziane przy nim marzenia ponoć się spełniają. Na koniec odwiedzimy Grobowiec Humajuna, ten kompleks świątynny jest ostatnim miejscem spoczynku Humajuna, władcy Indii z dynastii Wielkich Mogołów. Grobowiec Został on wzniesiony w stylu architektury Mogołów, który łączy sztukę indyjską ze sztuką perską Kolacja i nocleg.

Dzień 4

Delhi - Agra (około 4-5 godz. Jazdy) Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd klimatyzowanym autokarem do Agry, byłej stolicy Państwa Wielkich Mogołów. Popołudniu przyjazd na miejsce. Spacer po mieście. Agra to miasto, które zbudowane zostało na przecięciu ważnych szlaków handlowych. Jeden z nich prowadzi od południa Indii do Kaszmiru i przedgórza Himalajów. Drugi z Delhi wzdłuż Jamuny, rzeki, nad którą leży Agra, oraz Gangesu do Benares i Bengalu. Dzisiejsza Agra jest znaczącym ośrodkiem przemysłu, ale żywa jest również tradycja rzemieślnicza, więc jest idealnym miejscem na zakup wyjątkowych pamiątek. Kolacja i nocleg.

Dzień 5

Agra- Fatehpur Sikri- Suroth Mahal Wczesna pobudka oraz poranna wizyta w Tadż Mahal, mauzoleum to stanowi podsumowanie mogolskiego stylu architektonicznego. Proporcje budowli zadziwiają prostotą. Jest to jedna z najsłynniejszych budowli świata, wzniesiona w latach 1631-1648 na zlecenie Szahdżahana, jest grobowcem jego ukochanej żony, Mumtaz Mahal. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Sutroth Mahal. Po drodze zatrzymamy się w mieście Fathehpur Sikri zbudowanym w XVI wieku, będącym stolicą imperium mongolskiego. Utraciło jednak sławę i znaczenie z powodu niedostatku wody pitnej. Po znacznym wyludnieniu nigdy nie powróciło do dawnej świetności. Uważane za jedno z najlepiej zachowanych miast-widmo w Indiach. Popołudniu przyjazd do Suroth Mahal. Gdzie czeka nas przejażdżka wozem zaprzęgniętym w wielbłąda lub spacer do 700 letniej wioski (przejazd na wielbłądzie tylko w jedną stronę). Można tu odwiedzić lokalne sklepy z rękodziełem, jak tradycyjne bransoletki, bambusowe przedmioty, tradycyjne słodycze, czy przyprawy. Kolacja i nocleg.

Dzień 6

Suroth Mahal- Dżajpur (około 4 godz. Jazdy) Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Dżajpuru. Miasto wybudowane zostało przez maharadżę Dźaja Singha II, natomiast przemalowane na różowo zostało z okazji wizyty księcia Walii, znanego później jako Edward VII, przez maharadżę Mana Singha II. Kolor różowy, który wszechobecny jest w architekturze i kulturze, Dżajpuru, symbolizuje gościnność, która charakteryzuje kulturę Radżputu. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Kolacja i nocleg.

Dzień 7

Dżajpur Śniadanie. Zwiedzanie Fortu Amber. Jest to kompleks budowli obronnych i pałacowych otoczonych olbrzymim murem. Opcjonalnie dla chętnych przejażdżka na słoniu (2 osoby na 1 słoniu), dodatkowa opłata 18 USD/ osoba. Po południu zwiedzanie centrum miasta. Przystanek przy Pałacu Wiatrów - perła architektoniczna posiadająca niespotykaną i bogato rzeźbioną fasadę wykonaną z kilkukolorowych piaskowców. Następnie odwiedzimy Pałac Miejski, jako przykład połączenia architektury radź puckiej i mogolskiej. Wchodzi on w skład kompleksu dziedzińców, ogrodów oraz innych budynków, w których znajduje się m.in. muzeum. Wewnątrz znajduję się również obserwatorium astronomiczne z XVIII wieku, z wieloma urządzeniami do obserwacji ciał niebieskich. Kolacja. Nocleg w hotelu.

Dzień 8

Dżajpur- Delhi (około 5 godz. jazdy) Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Delhi. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 9
  • Delhi Wczesne śniadanie. Wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo- bagażowa. Wylot z Delhi o godz. 11.
  • Przelot bezpośredni, lądowanie w Warszawie o godz. 15.
  • Zakończenie wycieczki.
Cena Zwiera

przelot bezpośredni realizowany PLL LOT, wraz z opłatami lotniskowymi, bagażem podręcznym 8 kg/os. i bagażem głównym 23 kg/os., zakwaterowanie w hotelach 3* klasy ekonomicznej, codzienne śniadania i kolacje, codzienna Eucharystia, opieka duchowa Księdza, realizacja programu zwiedzania zgodnie z programem, transfery realizowane klimatyzowanym autokarem, opieka anglojęzycznego lokalnego przewodnika, opieka polskiego przewodnika na całej trasie, ubezpieczenie kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, bagażu KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI - 150 000 EURO, NNW - 400 EUR, BAGAŻ - 400 EURO, obowiazkowa składke na TFG w wysokości 13 zł/os.

Cena Nie Zawiera

obowiązkowego kosztu biletów wstępu płatnych, napiwków dla przewodnika i kierowcy, częściowe koszty realizacji programu, płatne na miejscu w kwocie 170 USD/osoba, opłaty za kamerowanie w kwocie ok. 20 USD/ osoba, kosztu wizy i kosztu pośrednictwa wizowego 410 zł/ osoba, wszystkich punktów, które nie są w zapisie cena zawiera, wydatków własnych.

Uwagi
  • Minimalna ilość uczestników to 30 osób
  • Przy wyjazdach do Indii polskich obywateli obowiązuje posiadanie wiz wyjazdowych. Konsorcjum Polskich Biur Podróży pośredniczy w załatwianiu wiz. Zdjęcie musi być paszportowe z jasnym tłem i bez ramek, w formie JPG - w rozmiarze min. 10 KB/max 1 MB, wysokość i szerokość zdjęcia musi być równa (musi być w formie kwadratu). UWAGA! minimalne rozmiary zdjęcia to 350 pixeli na 350 pixeli Uwagi do paszportu- skan musi być strony ze zdjęciem (tylko strona ze zdjęciem) w formie PDF w rozmiarze 10 KB - 300 KB. Paszport musi być ważny 6 miesięcy od momenty przylotu do Indii i musi mieć 2 wolne strony (obok siebie) na pieczątki. Przyznana wiza jest ważna od momentu przekroczenia granicy Indii przez 30 dni. Wydruk e-Tourist- e-visa musi być wydrukowana, uczestnik musi mieć dokument przy sobie podczas całej podróży.
  • Brak udogodnień dla osób niepełnosprawnych.
  • W stosunku do oferty zastosowanie mają Warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez TRADE & TRAVEL COMPANY Sp. z o.o.
  • Oferta ta jest własnością Konsorcjum Polskich Biur Podróży/Trade & Travel Company Sp. z o.o.
  • Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego
Gwarancja Niezmiennosci Ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

zamknijPielgrzymka Do Indii Zloty TrojkatPielgrzymka Do Indii Zloty Trojkat

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Pielgrzymka Do Indii Zloty Trojkat

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj