Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Pielgrzymka Na Hawaje

Zdaniem Trade & Travel Company:

Dzień 1 WARSZAWA - LOS ANGELES Przybycie na lotnisko w Warszawie dwie godziny przed wylotem, spotkanie z pilotem. Odprawa bagażowo-paszportowa a następnie przelot do Los Angeles z międzylądowaniem. Po przylocie na miejsce grupę powita przedstawiciel lokalnego kontrahenta. Transfer do hotelu na nocleg...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
14.03.202015 dniSamolotWarszawa × 2
pokoj 2-osobowy (DBL)
zgodnie z ofertą (ZO)
20913 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 14.03.2020 - LAX (LAX), 14.03.2020
Przylot:
LAX (LAX), 29.03.2020 - WAW (WAW), 29.03.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 2-osobowy (DBL)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
10.10.202015 dniSamolotWarszawa × 2
pokoj 2-osobowy (DBL)
zgodnie z ofertą (ZO)
20913 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 10.10.2020 - LAX (LAX), 10.10.2020
Przylot:
LAX (LAX), 25.10.2020 - WAW (WAW), 25.10.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 2-osobowy (DBL)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
08.02.202015 dniSamolotWarszawa × 2
pokoj 2-osobowy (DBL)
zgodnie z ofertą (ZO)
20913 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 08.02.2020 - LAX (LAX), 08.02.2020
Przylot:
LAX (LAX), 23.02.2020 - WAW (WAW), 23.02.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 2-osobowy (DBL)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
11.01.202015 dniSamolotWarszawa × 2
pokoj 2-osobowy (DBL)
zgodnie z ofertą (ZO)
20913 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 11.01.2020 - LAX (LAX), 11.01.2020
Przylot:
LAX (LAX), 26.01.2020 - WAW (WAW), 26.01.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 2-osobowy (DBL)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
05.09.202015 dniSamolotWarszawa × 2
pokoj 2-osobowy (DBL)
zgodnie z ofertą (ZO)
20913 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 05.09.2020 - LAX (LAX), 05.09.2020
Przylot:
LAX (LAX), 20.09.2020 - WAW (WAW), 20.09.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 2-osobowy (DBL)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Trade & Travel Company

Dzień 1

WARSZAWA - LOS ANGELES Przybycie na lotnisko w Warszawie dwie godziny przed wylotem, spotkanie z pilotem. Odprawa bagażowo-paszportowa a następnie przelot do Los Angeles z międzylądowaniem. Po przylocie na miejsce grupę powita przedstawiciel lokalnego kontrahenta. Transfer do hotelu na nocleg.

Dzień 2

DISNEYLAND Śniadanie. Transfer (bezpłatny) z hotelu do Disneylandu na cały dzień pełen atrakcji (całodniowe bilety wstępu do 1 z parków rozrywki w cenie). Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3

WODNY ŚWIAT W SAN DIEGO Śniadanie a następnie wyjazd do San Diego wzdłuż malowniczego wybrzeża Kalifornii, pełnego niesamowitych scenerii i wielu kilometrów piaszczystych plaż. Odwiedziny w Wodnym Świecie w San Diego, gdzie spędzimy dzień niezapomnianych wrażeń. Wieczorem powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 4

LOS ANGELES - LAS VEGAS Śniadanie. Wyjazd z Los Angeles do Las Vegas. Po przybyciu na miejsce zwiedzanie najsłynniejszego miasta hazardu na świecie. Zobaczymy między innymi niesamowity wodny spektakl - pokaz fontann przed Bellagio oraz wybuch wulkaniczny przed Mirage. Oprócz znajdujących się tutaj światowej klasy sklepów, tętniących życiem kasyn i pokazów na miarę Broadway, można po prostu wybrać się na spacer słynną ulicą Strip podziwiając niesamowite zabytki.

Dzień 5

TAMA HOOVERA I PARK NARODOWY WIELKIEGO KANIONU Po śniadaniu wycieczka do Tamy Hoovera i największego sztucznego jeziora świata - Lake Mead. Następnie przejazd do zachodniej części Parku Narodowego Wielkiego Kanionu na podziwianie jednego z 7 cudów świata. Spacer nad przepaścią mostem z przeźroczystą podłogą nazywanym Sky Walk. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 6

LAS VEGAS - LOS ANGELES Powrót do Los Angeles. Po drodze zatrzymamy się na zakupy w jednym z centrów handlowych. Nocleg.

Dzień 7

LOS ANGELES (UNIVERSAL STUDIOS) W godzinach porannych przejazd do Hollywood Blvd. Śniadanie. Zatrzymamy się przy MannNULLs Theater i Kodak Theater gdzie co roku odbywa się ceremonia rozdania najważniejszych nagród filmowych - Oscarów. Wizyta w Universal Studios w Hollywood. Transfer powrotny do hotelu.

Dzień 8

LOS ANGELES - HAWAJE Śniadanie a następnie poranny przelot do Honolulu. Tradycyjne powitanie na lotnisku girlandą kwiatów LEI i transfer do hotelu w słynnej miejscowości wypoczynkowej - Waikiki, czas wolny na odpoczynek. Wieczorem kolacja powitalna.

Dzień 9

HAWAJE - OAHU Śniadanie a następnie około godziny 9 grupa wyruszy na wycieczkę wokół wyspy Oahu. W programie wycieczki m.in. wjazd do wnętrza krateru Diamond Head; dzielnica willowa Kahala, Halona BlowHole; zatoka Hanauma; punkt widokowy MakapuNULLu ,lunch - piknik ( wydatek własny ) i plażowanie w zatoce Waimanalo; słynne plaże na North Shore - Sunset i Laniakea na której często wygrzewają się Honu - żółwie morskie; wizyta w Buddyjskiej Świątyni Byodo - In oraz na plantacji ananasów, degustacja hawajskiej kawy oraz orzeszków Makadamia. Powrót do hotelu około godziny 17:00. Wieczorem czas na odpoczynek.

Dzień 10

HAWAJE - PEARL HARBOR Śniadanie. Opcjonalna wizyta w Pearl Harbor - miejscu, w którym dla USA rozpoczęła się II Wojna Światowa- rejs stateczkiem do miejsca upamiętniającego zatopienie pancernika “Arizona", następnie zwiedzanie centrum Honolulu- Katedra - w której Ojciec Damian otrzymał święcenia kapłańskie, Pałac Królewski Iolani (z zewnątrz ), pomnik króla Kamehamehy i królowej Liliuokalani, ratusz i rezydencja gubernatora.

Dzień 11

HAWAJE Śniadanie. Dzień wolny na relaks i odpoczynek. Plażowanie na złocistych piaskach sławnej Waikiki Beach, korzystanie z infrastruktury hotelu oraz resortu, a wieczorem - obowiązkowo Mai Tai o zachodzie słońca.

Dzień 12

HAWAJE - MOLOKAI Śniadanie. Wcześnie rano wylot na Wyspę Molokai, transfer z lotniska i zwiedzanie miejsc związanych z Ojcem Damianem - Opiekunem Trędowatych. Przyjazd na półwysep Kalaupapa i zwiedzanie wioski pod tą samą nazwą( zabudowania mieszkalne, fragmenty szpitala ). Modlitwa w Kościele pod wezwaniem Sw. Józefa, wizyta w muzeum, a następnie przejazd do Kalawao z Kościołem Sw. Filomeny i grobowcem z relikwiami O. Damiana. Czas na refleksje wśród pięknych, ale dzikich plenerów wyspy. Lunch na ‚wolnym powietrzuNULL. Po południu powrót na wyspę Oahu.

Dzień 13

HAWAJE - OAHU Śniadanie. Odpoczynek i plażowanie w słynnym rezerwacie przyrody - Zatoce Hanauma Bay. Kąpiel oraz "snorkowanie" (maska, rurka i płetwy w cenie) pośród raf koralowych i setek kolorowych rybek oraz żółwi morskich.

Dzień 14

HAWAJE - OAHU

Śniadanie. Relaks Na Plaży, A W Godzinach Południowych Wyjazd Do Centrum Kultury Polinezji Z Przystankiem Na Punkcie Widokowym Pali. Udział W “występach" W Narodowych Wioskach Skansenu

Samoa, Nowa Zelandia, Fidzi, Hawaje, Markizy i Tonga. Rewia na wodzie, film o życiu w oceanie w systemie I-Max na ekranie o wysokości 5 pięter, obiad w formie bufetu, wielka nocna rewia "HORYZONTY".

Dzień 15

HAWAJE - OAHU Śniadanie, a następnie spacer przez tropikalną dżunglę do wodospadu Manoa, podziwianie z bliska bujnej przyrody lasów deszczowych strefy podzwrotnikowej. Spacer zajmuje około 45minut w każdą stronę. Wymagane sportowe obuwie oraz pewien stopień sprawności fizycznej. Po spacerze wyjazd na szczyt góry Tantalus i punkt widokowy z panorama Honolulu i południowej strony OAHU.

Dzień 16

HAWAJE Śniadanie. Odpoczynek na plaży w Waikiki. W godzinach popołudniowych wykwaterowanie z hotelu. Następnie czas wolny na zakupy, a wieczorem transfer na lotnisko na 3h przed wylotem. Wylot do Polski.

Dzień 17

WARSZAWA Przylot do Polski.

Cena Zawiera

Bilet lotniczy Warszawa - Los Angeles - Hawaje - Warszawa (z międzylądowaniami), 5 noclegów w Los Angeles, 2 noclegi w Las Vegas, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub busem, jednodniową wejściówkę do Parku Disneya, wycieczkę do Parku Seaworld w San Diego, wycieczkę do Universal Studios, wejście na Sky Walk, 8 noclegów w 3* hotelu 50 m od plaży na Hawajach (pokoje 2-os. z łazienkami AC, TV, telefonem), śniadania amerykańskie, 1 kolacja powitalna na Hawajach, transfery lotnisko - hotel - lotnisko i hawajskie powitanie wieńcem kwiatów - LEI, wycieczka samolotowa na Molokai, wycieczka wokół wyspy Oahu, opieka polskojęzycznego przewodnika w Honolulu, ubezpieczenie KL, NW, bagaż

Cena Nie Zawiera

dodatkowych posiłków (możliwość dokupu kolacji na Hawajach w kwocie 50 usd/osoba), 290 USD na bilety wstępów do: Pearl Harbor + downtown honolulu, centrum kultury polinezyjskiej, zatoka hanauma, dżungla i wodospad manoa + góra tantalus, opcjonalnych wycieczek fakultatywnych, wydatków własnych, napiwków (8 USD/osoba/dzień), wizy wjazdowej (160 USD/osoba), pośrednictwo wizowe GRATIS, depozytu i ewentualnych opłat lokalnych płatnych na miejscu przez Klienta przy zameldowaniu lub wymeldowaniu, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 zł/osoba

Uwagi
  • Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
  • Każdy dzień wypełniony jest bogatym programem zwiedzania.
  • Cena dotyczy osoby w pokoju 2-osobowym. Możliwość dopłaty do pokoju 1-osobowego lub zniżki dla trzeciej osoby w pokoju 2-os. na zapytanie
  • Przy wyjazdach do USA konieczne jest posiadanie paszportu ważnego min. 6 miesięcy od daty planowanego powrotu do kraju. Przy rezerwacji należy przesłać skan paszportu (strony ze zdjęciem).
  • Do rezerwacji należy podać imię i nazwisko takie jak w paszporcie, serię i numer paszportu, dokładną datę urodzenia.
  • Przy wyjeździe obowiązują ogólne warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Konsorcjum Polskich Biur Podróży - Trade & Travel Company.
  • Oferta przeliczona wg kursu sprzedaży USD 3,7 zł. Ostateczne rozliczenie imprezy nastąpi na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. Kwota w USD zostanie przeliczona na PLN zgodnie z aktualnym kursem sprzedaży USD banku PeKaO SA. Istnieje także możliwość płatności w walucie USD na oddzielne konto dolarowe naszego biura.
  • Możliwość wykupu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji -3,2% kosztu imprezy
  • Grupa realizowana przy minimum 30 osobach
  • Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego
Ubezpieczenie Zawarte W Ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja Niezmienności Ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

zamknijPielgrzymka Na HawajePielgrzymka Na Hawaje

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Pielgrzymka Na Hawaje

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj