Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Pielgrzymka Na Malte Wyspe Sw. Pawlahotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Trade & Travel Company:

Dzień 1 POLSKA - MALTA Przybycie na lotnisko na minimum 2 godziny przed wylotem. Wylot na Maltę. Przylot na Maltę. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg. Dzień 2 VALLETTA Po śniadaniu wyjazd do Valletty połączony ze zwiedzaniem- Ogrodów Barracca, Katedry św. Jana wraz z kaplicą z...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Trade & Travel Company

Dzień 1

POLSKA - MALTA Przybycie na lotnisko na minimum 2 godziny przed wylotem. Wylot na Maltę. Przylot na Maltę. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

VALLETTA Po śniadaniu wyjazd do Valletty połączony ze zwiedzaniem- Ogrodów Barracca, Katedry św. Jana wraz z kaplicą zawierającą dzieło Caravaggio "Ścięcie Św. Jana". Nawiedzenie kościoła Św. Pawła (tylko Msza Św.), w którym znajdują się relikwie Świętego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

MDINA - RABAT Śniadanie. Wyjazd do Mdiny - spacer po zabytkowym miasteczku, zwiedzanie Katedry, możliwość podziwiania widoków z murów obronnych miasteczka. Przejazd do Rabatu - zwiedzanie kościoła Św. Pawła (Msza Św.), Groty Św. Pawła, gdzie apostoł znalazł schronienie po rozbiciu statku w 60r. oraz Katakumb Św. Pawła - miejsca pochówku pochodzącego z IV-V w. n.e. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

Dzień 4

GOZO - GGANTIJA - TA PINU - DWEJRA - VICTORIA - XLENDI Po śniadaniu wyjazd na wyspę Gozo, aby zobaczyć kompleks prehistorycznych świątyń Ggantija, kościół Ta Pinu - jedno z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych mieszkańców Malty i Gozo (tylko Msza Św.), Dwejra - miejsce cudów natury wysp maltańskich, Wewnętrzne Morze oraz Skałę Fungus, Victoria - "stolicę" wyspy Gozo, wraz z cytadelą, Xlendi - malownicze miasteczko na wybrzeżu Gozo. Powrót promem na Maltę. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

HAGAR QIM - GHAR DALAM - ZURRIEQ Śniadanie. Wyjazd do Hagar Qim - unikalnych starych maltańskich świątyń. Przejazd do Zurrieq- zwiedzanie Niebieskiej Groty (łodzie płatne dodatkowo). W następnej kolejności Ghar Dalam - naturalna jaskinia mająca 144 m długości. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

SENGLEA - COSPICUA - VITTORIOSA - SLIEMA Po śniadaniu przejazd do "Trzech Miast" - Senglea, Cospicua I Vittoriosa, zwiedzanie kościoła Św. Wawrzyńca (możliwa Msza Św. - lub w kościele w Sliema), spacer po starym mieście Birgu. Rejs po zatoce - Msida, TaNULLXbiex, zwiedzanie Silemy i St. Julians (przejazd - panoramic tour). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

MELLIEHA - MOSTA Śniadanie. Mellieha - kościół - sanktuarium Matki Bożej (tylko Msza Św.), przejazd przez Bugibba i zatokę Św. Pawła skąd doskonale widać wyspy Św. Pawła, Mosta - kościół o jednej z największych kopuł na świecie, Ogrody Botaniczne Św. Antoniego. Powrót na obiadokolację do hotelu. Nocleg.

Dzień 8

MALTA - POLSKA Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski. Przylot do kraju, zakończenie imprezy.

Cena Zawiera

bilet lotniczy na trasie Warszawa-Malta-Warszawa z bagażem podręcznym i głównym w cenie biletu, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie (7 nocy) w pokoju 2-osobowym w hotelu 3*, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje), zwiedzanie obiektów wymienionych w programie, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, polską obsługę podczas trwania imprezy, ubezpieczenie NNW, KL i bagaż oraz ubezpieczenie od chorób przewlekłych, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 PLN/os.).

Cena Nie Zawiera

obligatoryjnego kosztów realizacji programu oraz napiwków dla przewodników i kierowców 100 EUR (płatne gotówką na miejscu u pilota), ofiary na rzecz danego Kościoła w czasie mszy (1-2 EUR/dzień/osoba), wydatków własnych, obowiązkowej opłaty lokalnej płatne na miejscu w hotelu w wysokości 0,5 EUR/doba/os.

Uwagi
  • Program jest ramowy i może ulec zmianie
  • Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą
  • Zakwaterowanie w hotelu 3* (kategoria lokalna) w miejscowości Bugibba w opcji HB - śniadania + obiadokolacje.
  • Dopłata do pokoju 1-osobowego 630 PLN.
  • Możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2 % wartości imprezy. Należy zgłosić najpóźniej w ciągu 48h od dnia podpisania umowy.
  • Organizacja codziennej Mszy Świętej - w miarę możliwości. Kolejność zwiedzania i odprawianych Mszy Św. może zostać zmieniona przez organizatorów ze względu na lokalne czynniki.
  • Podana cena obowiązuje przy minimum 42 uczestnikach, w przypadku mniejszej ilości osób obowiązują dopłaty. W przypadku większej ilości osób cena ulegnie zmniejszeniu.
Ubezpieczenie Zawarte W Ofercie

· Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja Niezmienności Ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

zamknijPielgrzymka Na Malte Wyspe Sw. PawlaPielgrzymka Na Malte Wyspe Sw. Pawlahotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Pielgrzymka Na Malte Wyspe Sw. Pawla

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj